top of page
КВС (1).png

15-16

KUKHAR

DISCUSSION COURT

травня

online

ІНВЕСТИЦІЇ
у зарубіжну  нерухомість

Інвестиційні стратегії на ринках нерухомості  Португалії, Іспанії (Канарські острови), США, Хорватії, Чорногорії, Туреччини, ОАЕ та Індонезії (Балі) від кращих ріелторів та операторів нерухомості цих країн

Ця дискусія саме для вас, якщо:

  • Ви розглядаєте нерухомість для інвестування: методи та стратегії інвестування, перспективні ринки, поріг входу

  • Ви хочете знати тренди та умови інвестування у нерухомість у різних країнах: тенденції та можливості

  • Ви хочете дізнатися про інвестиційні фонди та можливості приватних інвестицій у нерухомість через ринок цінних паперів

  • Ви інвестор, забудовник, ріелтор, працівник будівельного сектору, що шукає нові ринки для розширення своєї діяльності, ато просто цікавитесь ринком зарубіжної нерухомості

Ви можете абсолютно безкоштовно прийняти участь у нашому KUKHAR Discussion Court, зареєструвавшись прямо зараз!

Ми надішлемо лінк на прямий ефір на email та в telegram

https://t.me/RealEstateOutlookChat 

Якими будуть ціни на світомвому ринку нерухомості? Замовте вже сьогоді WORLD REAL ESTATE OUTLOOK 2024

За результатами обговорення Ukraine Economic Outlook готує статистичний та аналітичний огляд світового ринку нерухомості з прогнозом на 2024 - 2025 рр -- WORLD REAL ESTATE OUTLOOK 2024.

Ви можете замовити його вже сьогодні та отримати свій персональний примірник звіту через 5 днів після завершення корту!​

Очікувана дата виходу: 20.05.2024

Ціна: 100 USD 

Стати партнером чи рекламодавцем

KHUKHAR Discussion Court - унікальний майданчик, на якому збираються фахівці галузі нерухомості, найбільші компанії-забудовники та представники бізнесу, що інвестують у нерухомість.

 

Ми очікуємо понад 100.000 переглядів від наших шановних глядачів (наша мінімальна оцінка, враховуючи інтерес до даної теми перегляди будуть вищими і постійно зростатимуть до кінця поточного року).

Якщо Ви вважаєте нашу шановну аудиторію вашими потенційними клієнтами, у Вас є можливість представити Вашу компанію у межах формату події.

* Всі спікери на KUKHAR Discussion Court запрошуються особисто Михайлом Кухаром за єдиним критерієм: фаховості та цінності доповіді для нашої шановної аудиторії.

Зв’яжіться з нами для обговорення форм та деталей потенційного партнерства за телефоном: +380970421194 - Анна Орел

Дякуємо! Ми звʼяжемося з вами найближчим часом

Попередні події

Приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу, де вас чекає понад 3000+ колег, котрі щодня ведуть фахові дискусії щодо ринку нерухомості! Слідкуйте за нашими анонсами та цікавими посиланнями!

bottom of page