top of page

Базовый курс LIVE по макроэкономике

от Михаила Кухара

Научитесь видеть будущее экономики лучше конкурентов. Заполните пробелы в макроэкономике и принимайте правильные стратегические решения!

15 июня  - 6 июля

4 лекции, 12 часов

 

каждый четверг

с 19:00 до 22:00
 

на украинском языке
 

+ 4 выпуска WEEKLY Monitorв подарок
 

Всего за $200

Записаться на курс
 

Информация отправлена. Спасибо!

Живі LIVE зустрічі

Всі зустрічі
проходитимуть
онлайн, жива комунікація зі спикером

Відповіді на ваші
запитання

Після кожної лекції в вас буде додаткова година, щоб поставити ваші запитання

Для VIP-підписок

  • 1 додаткова сесія Питань-Відповідей

  • 1 випуск MONTHLY Outlook (стандартна вартість 300 $)

Доступ до записів

Після лекції ви отримаєте доступ до кабінету, де будуть длоступні записи лекцій.

4 випуски WEEKLY
Monitor

Ви безкоштовно отримаєте доступ до платної підписки на аналітичні матеріали

Повернення коштів

Наша компанія гарантує 100% повернення повної вартості базового курсу після прослуховування першої пари лекції, у разі, якщо ви вирішете, що курс вам не потрібен.

Особливістю авторського курсу Михайла Кухара (Kukhar Mykhailo) є те, що весь теоретичний матеріал буде викладено на прикладах та статистичних рядах із новітньої історії української економіки за останні 30 років.

«Я відкрив цей курс як ексклюзивний та конфіденційний для Капітанів українського бізнесу, що мали невеликі прогалини з макроекономіки.

Я заздалегідь знаю, що ви – успішні люди, які набагато краще за мене досконало вивчили за свою бізнес-біографію маркетинг, продажі, операційний менеджмент та багато інших речей.


Я ж – лише той, хто допоможе вам швидко і не публічно заповнити всі ваші прогалини в макроекономіці, що залишилися з університету. Для того, щоб не мати цих прогалин, подавшись до держуправління.
Я буду радий вам бути корисним. І я буду радий Бачити Вас та відповісти саме на Ваші запитання, що накопичилися у Вас до моєї дисципліни за останні 20 років!»

Щиро Ваш,

Викладач макроекономіки Бізнес-школи "МІМ-Київ"Михайло Кухар

Записаться на курс

Thanks for submitting!

Программа курса

1

Вступ та Основи:

ВВП, ВНП, реальний, номінальний, "доларовий". Три методи його розрахунку. Його структура та особливості в Україні. Три існуючі та три нові типи «інфляції» та їх вплив на бізнес

2

Споживання, заощадження та 
інвестиції в економіці

Теорія сукупного попиту та пропозиції. Структура споживання в розвинених і економіках, що розвиваються (як наша). Світові тренди глобальної зміни структури споживання. «Доларова інфляція» в Україні та «неправедне багатство». Розрахунки готівкових доларів заощаджень в Україні.

3

Монетарна політика ч. 1

Монетарні агрегати, принципи роботи центральних банків з великим екскурсом в історію монетарного аспекту економічної політики із Середньовіччя до XXI століття. Рівняння Стиглиця і феномен «кількісного пом'якшення» останнього десятиліття

4

Монетарна політика ч. 2

Банківська система другого рівня, історія кредитних моделей, процентних ставок та еволюція моделей управління обмінним курсом у XX-XXI ст.

5

Державні фінанси

Бюджет, його податкова та боргова структура, поняття «фіскального відсотка ВВП» та «Крива Лаффера». Типи боргової політики, «Маастрихтські критерії», світова історія «дефолтів» та історія «відсоткових ставок у світі та Україні. Соціальний договір уряду та бізнесу щодо ставок податків, що прийде на зміну офшорам та інші останні тренди «податкової конкуренції» у світі.

6

Платіжний баланс держави

Система національних рахунків. Особливості статистичного спотворення основних макропоказників для України та методи їх прикладного застосування для точності макропрогнозування.

7

Основні теорії та прикладні
методи прогнозування
«економічних циклів»

Моделі найбільш раціональної монетарної, курсової та інфляційної політики (на різних стадіях циклу) – для центральних банків; моделі найбільш раціональної інвестиційної стратегії – для учасників ринку.

8

Економіка майбутнього

Економічна футурологія та глобальні тренди.

Записаться на курс

Thanks for submitting!

Отзывы

Билеты

Нет доступных плановДоступные для покупки планы появятся здесь.

Наша компания гарантирует 100% возврат полной стоимости базового курса после прослушивания первой пары лекций в случае, если вы решите, если курс вам не нужен.

 

Вы можете вернуть свои деньги и отказаться от дальнейшего прохождения курса просто уведомив нас любым удобным способом связи: письмо, сообщение и т.д. И мы гарантируем 100% возврат вашей оплаты

Популярные вопросы

1. Как будет происходить трансляция?

Еженедельная трансляция Базового Курса LIVE будет происходить на платформе ZOOM. За 15 минут до начала лекции, конференция будет начата, и Вы заблаговременно сможете присоединиться к ней.

2. Как получить ссылку на конференцию?

За 60 минут до старта на вашу почту придет письмо с ссылкой доступа на трансляцию, просим Вас обратить внимание на папку "Спам", ведь письмо может находиться в ней. Также зарегистрированные пользователи смогут получить ссылку прямо на сайте перейдя по LINK. Внимание, страница доступна только по адресу почты с которого проводилась оплата. Для замены почты свяжитесь с нами по адресу: office@ukraine-economic-outlook.com

3. Меня исключили из конференции, что делать?

Убедитесь, что в имени вашего аккаунта присутствуют уникальные знаки (имя, фамилия, часть почты с которой производилась оплата). В случае отсутствия после присоединения отправьте в личных сообщениях аккаунту "Админ" почту с которой производилась оплата, повторите в следующий раз, только если поменялось имя аккаунта.

4. Как получить доступ к записям лекций?

Чтобы посмотреть запись лекций или скачать презентации, нужно быть зарегистрированным на сайте. Если вы еще не зарегистрировались на сайте, пожалуйста, пройдите регистрацию. Для этого в правом верхнем углу нажмите кнопку «Вход», введите e-mail (указанный при оформлении заявки на Базовый курс) и пароль. Авторизируйтесь на сайте. На этой странице вам откроется доступ к тому потоку «Базового курса» который вы оплатили. Выберите опцию «Смотреть». Ваш доступ к видео курса, который вы оплатили не ограничен ни по времени действия ни по количеству просмотров одной лекции! Спасибо, что вы выбрали наш продукт!

bottom of page